História firmy

Naša obchodná spoločnosť je veľkoobchodnou, maloobchodnou a distribučnou spoločnosťou s jednoznačne zákazníckou orientáciou. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1996.
Názov firmy nevznikol náhodou. Hargita je pohorie vo východnej časti Karpát, rozkladajúce na ploche 1 400 km2. Vrcholy hôr sa týčia do výšky 1801m. Celková dĺžka pohoria je 70km, šírka 20-25 km.

Patríme medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce spoločnosti na Slovensku.
Prostredníctvom našich kompetentných, odborne a zákaznícky školených obchodných zástupcov poskytujeme:

  • poradenstvo
  • predaj
  • služby
  • distribúciu
     

Našimi zákazníkmi sú veľkoobchody a maloobchody so školskými a kancelárskymi potrebami, predajne s hobby a kreatív tovarom, umelecké predajne, dizajnové štúdiá, projekčné kancelárie...


Naši obchodní zástupcovia sú špecialisti na komplexnú ponuku produktov a služieb v sortimente:

  • kancelárskych
  • školských
  • manažérskych
  • umeleckých a hobby potrieb

 

Cieľom našej spoločnosti je spoľahlivosť a spokojnosť našich zákazníkov!
 

Každý v našej firme vie, že Vy – náš zákazník ste tou najvzácnejšou hodnotou pre nás. Našim jednoznačným cieľom je byť pri Vás na ceste k úspechu.
Prinášame Vám produkty najúspešnejších a najväčších spoločností v oblasti školských, kancelárskych, manažérskych, umeleckých potrieb. Naši zamestnanci a manažment firmy chcú byť najlepšími sprievodcami pri budovaní a upevňovaní Vašej pozície na trhu a sprostredkovateľmi úspechu prezentovaných spoločností.

... a spoločne dosiahneme úspech...

Ponúkame komplexný, široký sortiment kvalitných značkových produktov od renomovaných svetových firiem Faber-Castell a Folia Bringmann. Zabezpečujeme spoľahlivý rozvoz tovaru k zákazníkovi prepravnými spoločnosťami. Našim jednoznačným cieľom je individuálny prístup k zákazníkovi, rýchlosť, kvalita a spoľahlivosť.

Naším cieľom nie je len predaj tovaru, ale hlavne poradenstvo pre našich zákazníkov, ako v si v dnešnej tvrdej konkurencii udržať a upevňovať pozíciu na trhu. Práve preto sme sa vyhli lacným brakovým výrobkom a vsadili sme na produkty výrobcov, ktorí sú dlhodobo úspešní na svetových trhoch - Faber-Castell od roku 1761.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.