Distribúcia a predaj

Spoločnosť HARGITA, s.r.o. ponúka svoj tovar všetkými dostupnými spôsobmi, ktoré umožňujú zákazníkom dostať sa k produktom nielen rýchlo, ale i kvalitne , v prípade záujmu i s kompletným servisom, úpravou a aranžovaním obchodov, osobnými návštevami, sústavnou starostlivosťou o zákazníka, prezentáciami, stretnutiami a pod. Objednať tovar v našej spoločnosti si môže každý zákazník, počnúc maloobchodmi, veľkoobchodmi, obchodnými reťazcami. Objednať tovar si v našej spoločnosti môžete:

  • prostredníctvom internetového obchodu: www.pisaciepotreby.sk
  • e-mailom: info@hargita.sk
  • osobnou návštevou nášho vyškoleného obchodného zástupcu, ktorý má na starosti určený región. Rád Vás oboznámi s produktami, ktoré ponúka naša spoločnosť, s kompletným servisom, dodacími podmienkami, spôsobom dovozu tovaru, platbou a všetkým, čo Vás - zákazníka, zaujíma.

Distribúcia objednaného tovaru je realizovaná prostredníctvom prepravných spoločností najneskôr do 48 hodín. V prípade, že objednaný tovar nie je na sklade, objednávka každého zákazníka na jeho žiadosť, bude evidovaná v systéme spoločnosti a po dodaní tovaru, následne vyskladnená. Zákazník môže požiadať, aby jeho objednávka, ktorá nebola vybavená z dôvodov nedostatku tovaru, nebola ďalej evidovaná. Takáto objednávka bude následne stornovaná.

Distribúcia a predaj produktov prostredníctvom našej spoločnosti je v súlade s platnými právnymi predpismi SR. 
Reklamácie tovaru sa rovnako vybavujú podľa platného Reklamačného poriadku SR. 
Spoločnosť HARGITA, s.r.o. je hrdá na to, že predáva produkty vyššej cenovej rady a zároveň kvality, čím sa úmerne znížil počet reklamácií na minimum, u značkových produktov často nesprávnym používaním.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.